Kontakt

Se vores kontaktinformationer nedenfor.

Kontakt os i dag

Tilbud og andre henvendelser til vores indkøbere/sælgere, kan med fordel sendes til: tilbud@danblumen.com

Uopfordrede ansøgninger bedes af GDPR hensyn, kun sendes til mari-ann@danblumen.com

Kontaktinformationer

DanBlumen A/S
Højmevej 35, 5250 Odense

(+45) 66 18 59 00
mail@danblumen.com

CVR nr.: 26922747

Skriv til os her

Øvrige henvendelser kan ske via nedenstående kontaktformular

Direktion

Visti Egelund

Telefon: +45 6318 6205

v.egelund@danblumen.com

Henrik Christensen

Telefon: +45 6318 6206
Mobil: +45 4016 7900
h.c@danblumen.com

Bogholderi

Mari-Ann Knudsen

Telefon: +45 6318 6211
mari-ann@danblumen.com

Simon Cristoffersen

Telefon: +45 6318 6217
simon@danblumen.com

Yvonne Ingwersen

Telefon: +45 6318 6201
yvonne@danblumen.com

Anne Würtz

Telefon: +45 6318 6225
aw@danblumen.com

Anders Worgall Nielsen

Telefon: +45 6318 6207
awn@danblumen.com

Transport

Peter Theisen

Telefon: +45 6318 6224
Mobil: +45 5171 1328
pt@danblumen.com

Marketing

Mette Ingvartsen

Telefon: +45 6318 6204
Mobil: +45 2327 4012
mi@danblumen.com

IT

Henrik Christensen

Telefon: +45 6318 6206
Mobil: +45 4016 7900
h.c@danblumen.com

Grossister og havecentre

Flemming Wiberg

Telefon: +45 6318 6215
Mobil: +45 4029 9212
f.wiberg@danblumen.com

Claes Rosenkilde

Telefon: +45 6318 6216
Mobil: +45 3069 3040
claes@danblumen.com

Thomas Rohr

Telefon: +45 6318 6220
Mobil: +45 2158 6256
t.rohr@danblumen.com

Anders Rod

Telefon: +45 6318 6214
Mobil: +45 3050 6560
anders@danblumen.com

Poul Hansen

Telefon: +45 6318 6219
Mobil: +45 5164 8424
poul@danblumen.com

Kæder

Johanne Hansen

Telefon: +45 6318 6203
jah@danblumen.com

Keld Stig Andersen

Telefon: +45 6318 6226
Mobil: +45 2222 1483
ksa@danblumen.com

Mette Ingvartsen

Telefon: +45 6318 6204
Mobil: +45 2327 4012
mi@danblumen.com

Visti Egelund

Telefon: +45 6318 6205
Mobil: +45 2326 3883
v.egelund@danblumen.com

DanBlumen Germany

Grossister, havecentre og kæder

Flemming Wiberg

Telefon: +45 6318 6215
Mobil: +45 4029 9212
f.wiberg@danblumen.com

Grossister og havecentre

Jens Augustinus

Telefon: +45 6318 6228
Mobil: +45 2917 6210
ja@danblumen.com

Finn Rosendahl

Telefon: +45 6318 6229
Mobil: +45 2157 0974
fr@danblumen.com

Jesper Nielsen

Telefon: +45 6318 6221
Mobil: +45 4038 2030
jesper@danblumen.com

Thomas Willadsen

Telefon: +45 6318 6210
Mobil: +45 2199 7617
tsw@danblumen.com

Lasse Augustinus

Telefon: +45 6318 6238
Mobil: +45 2189 7646
la@danblumen.com

DanBlumen Sverige AB

Grossister, havecentre og kæder

Søren Geisler

Telefon: +45 6318 6222
Mobil: +45 2912 1572
s.geisler@danblumen.com

Katrine Hanrath Thestrup

Telefon: +45 6318 6230
Mobil: +45 5196 3479
kht@danblumen.com

Lars Rebien

Telefon: +45 2181 8887
lr@danblumen.com

Sebastian Hansen

Mobil: +45 6155 5571
sh@danblumen.com

Visti Egelund

Telefon: +45 6318 6205
Mobil: +45 2326 3883
v.egelund@danblumen.com